Бібліотека

інформаційний центр ліцею

 

Бібліотека є цікавим та затишним куточком нашого ліцеюФонд нашої бібліотеки великий (в ній зберігаються більше тридцяти тисяч примірників літератури) і різноманітний. Крім технічної літератури та навчальної є довідкова , художня та пізнавальна. Має бібліотека і багатий ретроспективний фонд.

 

Сьогодні ми все більше намагаємось іти в ногу з часом:

кожного року отримуємо все більше нової літератури;

значно збільшилась підписка на газети та журнали, серед яких  “Урядовий кур”єр”,  “Освіта України”, “Главное” та багато інших.

 

Є у нас і куточок , присвячений великому Кобзареві, 150- річниця від дня смерті. Знаходяться в нашій бібліотеці й книги , які подарували нам наші видатні земляки : Коваленко О.Л. , Одерій О.М., Скубінь Г.Й., Сіромолот В.Г.  В минулому році на базі бібліотеки проходили педагогічні читання, присвячені діяльності В.О Сухомлинського та Л.С.Макаренка, які надовго всім запам”яталися, До кожного урочистого заходу, відкритого уроку та будь-якого свята , яке проходить в стінах нашого ліцею, організовуються тематичні книжкові виставки.

Але цим не обмежується діяльність бібліотеки ліцею. Крім учнів та працівників ліцею, до нас звертаються працівники різних підприємств та установ села Петрівське.

 

З кожним роком наша бібліотека стає все краще, тим самим примножує велич нашого ліцею.

 

 

 

 

В бібліотеці створена книжкова виставка до дня визволення України від фашистських загарбників.

Засідання методичної комісії

Інформаційний огляд